— NÁPOJOVÝ ÚVOD —

RESTAURACE

pití pro restauraci

TEPLÉ NÁPOJE

Mezi teplé nápoje patří káva klasická jako je turek a nebo Espresso. Dále máme čaj značky Ahmed Tee  budˇto ovocný  nebo černý  s citrónem. Hlavně máme také na zahřátí i dobrý drog nebo horkou griotku.

PIVO

U nás Vám nabízíme pivo značky STAROPRAMEN , které Vám nabídne mimořádný chuťový zážitek. Pivo jemné sladové vůně a chmelového aroma s příjemným řízem. 

Ochutnejte !

VÍNO

Přijde si k nám posedět a vychutnat si chuť vín značek jako je Cabernet sauvignon nebo popřípadě bíle Chardonnay. Také máme k nabídce klasický sekt BOHEMIA nebo ICE, který se vždy hodí na přípitek nebo jakoukoliv jinou slavnostní událost.

NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE

Mezi nealkoholické nápoje u nás patří hlavně točená kola. Dále nabízíme klasiku jako je Pepsi, Mirinda nebo 7 Up. Klasické vody značky Aquila.

ALKOHOLICKÉ NÁPOJE

Pokud máte chuť na něco tvrdšího a chcete si třeba dát s přáteli na nějakou významnou událost nebo jen tak, tak u nás máme v celku dobrý výběr těchto pití jako je například Captain Morgan - Speciál Gold nebo v našich českých řadách vyniká Božkov Republica Exclusive a mnoha dalšího. 

POCHUTINY

Když si u nás dáte pivko nebo víno nebo něco tvrdšího, tak i k tomu máme něco na zub. Lays nebo arašídy jsou naší volbou.

— NÁPOJOVÝ ÚVOD —

ROZVOZ

pití pro rozvoz

NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE

Pokud si u nás objednáte jakékoli jídlo, tak si k němu můžete nechat dovézt i pití, které nabízíme pro rozvoz.

TOČENÉ PIVO

Vytvořili jsme pro Vás možnost k dobrému jídlu si dát i točené pivo značky STAROPRAMEN, které Vám přivezeme v PET láhvi až domů. Tato možnost se může samozřejmě hodit i pro skupinky lidí, kteří třeba chtějí společně posedět doma a dát si u toho pivko nebo zrovna slaví nějakou událost. Neváhejte vyzkoušet a posuďte sami.