— NÁPOJOVÝ ÚVOD —

RESTAURACE

pití pro restauraci

TEPLÉ NÁPOJE

Mezi teplé nápoje patří káva klasická jako je turek a nebo Espresso. Dále máme čaj značky Ahmed Tee  budˇto ovocný  nebo si vyberete černý  s citrónem. Hlavně máme také na zahřátí i dobrý drog nebo horkou griotku.

PIVO

U nás vám nabízíme pivo značky STAROPRAMEN , které vám nabídne mimořádný chuťový zážitek. Pivo jemné sladové vůně a chmelového aroma s příjemným řízem. 

Ochutnejte !

VÍNO

Přijde si k nám posedět a vychutnat si chuť vín značek jako je Modrý Portugal nebo popřípadně bíle Chardonnay. Také zde máme klasický sekt BOHEMIA, který se vždy hodí na přípitek nebo jakoukoliv jinou slavnostní událost.

NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE

Mezi nealkoholické nápoje u nás patří hlavně točená limča. Dále nabízíme klasiku, jako je Fanta, Sprite, Coca-Cola a nebo nyní hodně žádaná Royal Crown Cola. Klasické vody značky Bonaqua a nebo ještě známý Tonic značky KINLEY, třeba zázvor. 

ALKOHOLICKÉ NÁPOJE

Pokud máte chuť na něco tvrdšího a chcete si třeba dát s přáteli na nějakou významnou událost nebo jen tak, tak u nás máme v celku dobrý výběr těchto pití jako je například Captain Morgan - Speciál Gold nebo v našich českých řadách vyniká Božkov Republica Exclusive a mnoha dalšího. 

POCHUTINY

Když si u nás dáte pivko nebo víno nebo něco tvrdšího, tak i k tomu máme něco na zub. Klasické brambůrky, tyčinky - ďábelské a samozřejmě i arašidy nebo jen na zakousnutí tatranky.

— NÁPOJOVÝ ÚVOD —

ROZVOZ

pití pro rozvoz

NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE

Pokud si u nás objednáte jakékoli jídlo, tak si můžete nechat dovézt i pití, které nabízíme pro rozvoz.

TOČENÉ PIVO

Vytvořili jsme pro vás možnost k dobrému jídlu si dát i točené pivo značky STAROPRAMEN, které vám přivezeme v PET láhvi až domů. Tato možnost se může samozřejmě hodit i pro skupinky lidí, kteří třeba chtějí společně posedět doma a dát si u toho pivko nebo zrovna slaví nějakou událost. Neváhejte vyzkoušet a posuďte sami.